Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Jč KP mini 6+1
Jč KP mladší žactvo
Jč KP starší žáci
Jč KP mladší dorostenci
Rozpis soutěže
Jč KP mladší dorostenci
Jč KP mladší žačky
Jč KP starší žačky
Jč KP muži
Krajské školní ligy
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
13.4. 11:00
AB102
Ústí n.L. - Loko Louny
30 : 26
9.3. 17:00
AB084
Náchod - Zlín
17 : 30
3.3. 13:00
AB077
Loko Louny - Bystřice p.H.
25 : 22
2.12. 17:00
AB059
Ústí n.L. - Zlín
22 : 29
18.11. 17:00
AB047
Loko Louny - Litovel
33 : 32
28.10. 17:00
AB031
Chodov - Jičín "B"
31 : 36
23.9. 13:00
AB003
Loko Louny - Olomouc
31 : 27
2 liga mužů JZČ
28.10. 15:00
AC031
Chodov B - S.Vršovice
23 : 24
2.liga mužů JM
13.10. 17:00
AE021
H.Brod - Sokolnice
28 : 31
2.liga starších dorostenců Č
13.4. 13:00
AH102
HSK Tygři - Loko Louny
33 : 20
9.3. 14:30
AH084
Náchod - Chrudim
34 : 14
3.3. 17:00
AH077
Loko Louny - Loko Č.Budějovice
28 : 32
2.12. 15:00
AH059
HSK Tygři - Chrudim
27 : 20
28.10. 13:00
AH031
Chodov - Sokol Kobylisy
21 : 25
2.liga mladších dorostenců Č
3.3. 15:00
AK077
Loko Louny - Č.Budějovice
29 : 35
23.9. 15:00
AK003
Loko Louny - Liberec
28 : 36
Český pohár mužů
7.11. 17:00
AN053
Třeboň - N.Veselí
27 : 23
1.liga žen
4.5. 19:30
AR128
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice
20 : 20
21.4. 14:30
AR119
Slavia B - Zlín B
36 : 25
16.3. 11:00
AR099
S.Vršovice - H.Brod
33 : 20
24.2. 09:00
AR082
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
36 : 14
17.2. 15:00
AR075
SVŠ Plzeň A - Zlín B
25 : 27
11.11. 15:00
AR047
Kobylisy - Poruba B
20 : 29
3.11. 11:00
AR040
S.Vršovice - Slavia B
19 : 19
29.9. 15:00
AR016
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
13 : 34
2.liga žen Č
13.4. 15:00
AS112
Ústí n.L. - Most B
30 : 39
2.12. 13:00
AS062
Ústí n.L. - Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 14
11.11. 17:00
AS047
Kobylisy B - Strakonice
18 : 26
1.liga starších dorostenek
4.5. 16:00
AU128
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
30 : 25
21.4. 12:30
AU119
Slavia - Zlín
31 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2013 - 12. kolo - výsledky
video
online
Soběslav - Milevsko
25 : 21
video
online
Sez.Ústí - Č.Budějovice
21 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Soběslav
12
8
2
2
267 : 212
18
2
Sez.Ústí
12
8
1
3
295 : 237
17
3
Č.Budějovice
12
5
2
5
289 : 270
12
4
Milevsko
12
0
1
11
220 : 352
1
Tabulka střelců
Dominik Hron
HC Milevsko
72
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
68
Patrik Picka
Sp.MAS Sezimovo Ústí
60
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
9
Dominik Hron
HC Milevsko
9
Filip Šindelka
Loko České Budějovice
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Picka
Sp.MAS Sezimovo Ústí
10
Martin Jakubec
Sp.MAS Sezimovo Ústí
10
Milan Křiklán
SK Domeček Soběslav
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.